Bardzo sympatyczne miejsce, na uboczu od wszystkiego, ale jeśli ktoś ma samochód to nie będzie to problemem. Sympatyczna właścicielka. Polecam
+ więcej
Bardzo sympatyczne miejsce, na uboczu od wszystkiego, ale jeśli ktoś ma samochód to nie będzie to problemem. Sympatyczna właścicielka. Polecam
+ więcejJeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Szukam noclegu na Suwalszczyźnie od 13-07-2026 do 20-07-2026 2026-06-26 18:55
Szukam miejsca na pobyt dla rodziny 2+2(dzieci 11 i 13 lat). Może być z posiłkami ale niekoniecznie. Fajnie by było jakby to było miejsce, w którym ...
20zł - 500zł
cena
2
osób
1
pokoi