Byliśmy w "Bajce", z rodziną, kilka dni.Pensjo at bardzo fajny, pokoje czyste, łazienki również, woda ciepła cały czas.Do dyspozycji w pełni wyposażenia kuchnia.Duże podwórko, dwie duże ...
+ więcejFotograf Najnowsze zdjęcia użytkownika
Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych zdjęć.
Poszukujący Nowe ogłoszenie
Oceniający Ostatnie opinie turysty
Komentujący Najnowsze komentarze
Użytkownik jeszcze nic nie skomentował.
Szukam noclegu nad Morzem od 18-07-2026 do 25-07-2026 2026-06-23 16:10
Szukam noclegu dla 3 osób,przyjazd z malutkim pieskiem.Z niedużą odległością do morza.
20zł - 360zł
cena
3
osób
1
pokoi