W kwaterze "U Bryłki" spędziliśmy wspaniały czas wypoczynku. Dogodne miejsce do zwiedzenia okolicy. Właściciele pomocni jeśli chodzi o zwiedzanie okolicy. Byliśmy zakwaterowani w pokoju 4 ...
+ więcej
W kwaterze "U Bryłki" spędziliśmy wspaniały czas wypoczynku. Dogodne miejsce do zwiedzenia okolicy. Właściciele pomocni jeśli chodzi o zwiedzanie okolicy. Byliśmy zakwaterowani w pokoju 4 ...
+ więcejJeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Polecam noclegi u Gosi. Czysto, pachnąco, duże przestronne pomieszczenia. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Cicha okolica, a zarazem dobrze usytuowana.
+ więcej