Oboje z mężem byliśmy w Zakopanem i nocowaliśmy w Willi Stasieńka pod Giewontem.Gospodyni-p.Asia wyjątkowo gościnna kobieta,pomocna w każdej sprawie.Cza spędziliśmy wiele wędrując a po ...
+ więcej
Oboje z mężem byliśmy w Zakopanem i nocowaliśmy w Willi Stasieńka pod Giewontem.Gospodyni-p.Asia wyjątkowo gościnna kobieta,pomocna w każdej sprawie.Cza spędziliśmy wiele wędrując a po ...
+ więcejJeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Szukam noclegu nad Jeziorem od 03-08-2026 do 09-08-2026 2026-04-25 12:10
Poszukuję domku lub holenderskiego dla 4 dzieci i 2 dorosłych z możliwością pobytu małego pieska-Shitzu
20zł - 80zł
cena
2
osób
2
pokoi