Bylismy juz 2 lata na Swieta Bozego Narodzenia co roku jest tak samo wspaniale jedzenie smaczne obsluga przemila.ten rok tez jedziemy.polecam pozdrawiam goscie z Legnicy.
+ więcej
Bylismy juz 2 lata na Swieta Bozego Narodzenia co roku jest tak samo wspaniale jedzenie smaczne obsluga przemila.ten rok tez jedziemy.polecam pozdrawiam goscie z Legnicy.
+ więcejJeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Szukam noclegu nad Morzem od 22-08-2026 do 29-08-2026 2026-06-25 08:45
Interesuje mnie domek blisko morza tylko i wyłącznie blisko morza.
20zł - 350zł
cena
5
osób
1
pokoi