Miasto piękne, duży park pasaże, jest coś zjeść i kupić pamiątki.
+ więcej
Miasto piękne, duży park pasaże, jest coś zjeść i kupić pamiątki.
+ więcejJeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
Radków piękne miejsce, nie były otwarte baseny, ale można było sie kąpac, lowić ryby i płyawać kajakiem, restauracje blisko. B.
+ więcej